Maska ResMed AirFit N20- maska nosowa

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.08.02 wyświetleń: 11
400 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kompaktowa maska nosowa. Zaprojektowana w celu optymalnego dopasowania dla każdego pacjenta Twarz każdego pacjenta jest inna, ale dzięki nowej masce AirFit N20 dopasowanie jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kompaktowa maska nosowa nie przesłania pacjentowi linii wzroku i nie utrudnia poruszania się dzięki części silikonowej InfinitySeal™ – stworzonej, aby zapewnić niezawodną szczelność, niezależnie od kształtu i rozmiarów twarzy.


Łatwa w dopasowaniu - W międzynarodowym badaniu nowa maska AirFit N20 została dopasowana u 99,4% pacjentów. Dopasuj maskę już za pierwszym razem dzięki części silikonowej dostosowanej do różnych kształtów i rozmiarów twarzy.
Wygodna w użyciu - Kompletna maska charakteryzuje się niezwykłą lekkością i miękkością – od części silikonowej do ramki i uprzęży.
Swobodne widzenie - Dzięki minimalnemu kontaktowi z twarzą oraz ramce w przestrzeni pod oczami pacjenta, AirFit N20 umożliwia czytanie w łóżku lub oglądanie telewizji.
Minimalna ilość części sprawia, że maska AirFit N20 jest łatwa w użyciu i czyszczeniu.


Występuje również wersja AirFit N20 for Her (dla niej). Przeznaczona specjalnie dla kobiet maska ma mniejszy rozmiar i pasuje do rysów twarzy kobiet.
Kontakt
Stanmed24
ul. Wydawnicza 1/3 budynek A, 92-333 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x10=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.