AirSense 10 Elite firmy Resmed CPAP z nawilżaczem

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.08.02 wyświetleń: 10
2 150 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Airsense 10 Elite aparat firmy ResMed to podstawowy sprzęt do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu. CPAP podaje stałe dodatnie ciśnienie terapeutyczne do dróg oddechowych, jego algorytm rozpoznaje i rozróżnia zaburzenia oddychania obturacyjne i centralne. Aparat dodatkowo ma funkcję powolnego narastania ciśnienia AutoRAMP, która ułatwia zasypianie i daje większy komfort.

AirSense S10 Elite posiada możliwość diagnozowania oraz kontroli leczenia, pamięć zapamiętującą dane szczegółowe o wysokiej rozdzielczości z 30 dni i dane sumaryczne z ostatnich 4 lat pracy aparatu, kartę SD oraz wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, dzięki czemu informacje można zgrać na komputer poprzez kartę SD lub przesłać bezprzewodowo dzięki funkcji AirView w celu wygenerowania raportu z okresów terapii.
Zalety aparatu to:
Wspomaganie wdechu i wydechu: technologia „Łatwy oddech”, zwiększa komfort używania aparatu, pozwala na delikatne zmiany ciśnienia między wdechem, a wydechem, dzięki czemu nasz rytm oddychania jest lekki, cichy i łagodny bardzo zbliżony do naturalnego.
Bardzo cicha praca (tylko 24 dBA): o 40% cichszy od innych aparatów na rynku.
Kontrola terapii: aparat umożliwia pacjentowi oraz lekarzowi ocenę skuteczności leczenia na wyświetlaczu LCD.
Przypomnienia- aparat CPAP posiada system przypomnień o wymianie filtra, przeglądu serwisowego, wymiany maski itp.
Rejestracja historii terapii ze szczegółowymi danymi (dane o wysokiej rozdzielczości z 30 dni i dane sumaryczne z ostatnich 4 lat). Można je wyświetlać na ekranie urządzenia, przesyłać bezprzewodowo dzięki funkcji AirView™ lub pobierać do komputera (za pomocą karty SD).
Lżejsza i mniej przeszkadzająca rura technologii SlimLine, która jest o 40 % lżejsza i o 20 % cieńsza niż standardowe rury.

Dodatkowe informacje:
Menu w języku polskim.
Bardzo wydajny filtr do eliminacji mikrocząsteczek z powietrza.
Oszczędność w poborze energii elektrycznej.
Automatyczny SMART Start / Stop – aparat włącza się automatycznie po założeniu maski, zrobieniu pełnego wdechu i wydechu oraz wyłącza się po jej zdjęciu, bez potrzeby naciskania przycisku Start / Stop.
Aparat posiada funkcję sprawdzenia i oceny dopasowania maski.
Zakres ciśnienia od 4 do 20 mbar.
Automatyczna kompensacja ciśnienia n.p.m.
Automatyczna kompensacja nieszczelności w masce.
Funkcja powolnego narastania ciśnienia (RAMP) ułatwiająca zasypianie (od 0 do 45 min.).

Podgrzewany nawilżacz HumidAir zapewnia właściwe nawilżanie powietrza podawanego przez aparat podczas terapii, zmniejszając suchość w gardle i nosie, zwiększając komfort użytkownika.

Aparaty AirSense i AirCurve 10 po podłączeniu z nowym systemem HumidAir i podgrzewanym przewodem ClimateLineAir automatycznie dobierają w nocy optymalną i komfortową temperaturę, by poziom nawilżenia w górnych drogach oddechowych był na właściwym poziomie.

Do każdego nawilżacza firmy ResMed podgrzewana rura ClimateLineAir GRATIS!!!

Alarm przy dużych przeciekach powietrza z maski podczas terapii.Podgrzewana rurka ClimateLine eliminuje ryzyko skraplania wody i wycieków do maski.

Zarówno rurki podgrzewane ResMed ClimateLine, jak i standardowe SlimLine są o 40% lżejsze i o 20% cieńsze od tradycyjnych, zapewniając komfort i swobodę ruchów.

JAKO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY RESMED DAJEMY 5 LETNIĄ GWARANCJĘ PRODUCENTA NA TEN APARAT!!!

Istnieje możliwość dofinansowania produktu z NFZ w kwocie 1890 zł oraz z PCPR. 
Kontakt
Stanmed24
ul. Wydawnicza 1/3 budynek A, 92-333 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.