Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak - logopeda dla dzieci z Lublina

dodano: 2018.03.28 ważne do: 2018.04.27 wyświetleń: 18
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz osoby, która będzie idealnym logopedą dla Twojego dziecka? Od dziecka zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak jąkanie się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim odmienić jakość komunikacji!

Zapewniamy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z ludźmi w każdym wieku, takimi, którzy chcą doskonalić zasób swojego słownictwa i sposób komunikacji. Kompleksowo zajmujemy się osobami z niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie mają własnego samochodu. Wiemy, że podróż z osobą poważnie chorą stanowi duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy zdjąć z Ciebie ten ciężar. Dojeżdżamy na terenie miasta Lublin i w promieniu 40 km.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę podczas każdej sesji. Wiemy, że dom Pacjenta jest najlepszym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i komfortowo.


Zatroszcz się o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x10=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.