PRACA HOLANDIA - ZBIÓR PIECZAREK

dodano: 2018.06.26 ważne do: 2018.07.26 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko: PRACOWNIK ZBIORU PIECZAREK

Miejsce pracy: Holandia
Obowiązki
Praca przy zbiorze pieczarek
Wymagania
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w cięciu nożykiem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja stanowiska pracy
  • mile widziana (ale nie wymagana) znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • atrakcyjna stawka godzinowa,
  • zakwaterowanie
  • darmowy dojazd do pracy
  • nadgodziny płatne extra
  • ubezpieczenie,
  • legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
Szczegóły na → http://www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 510356189 lub 570901913 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV na praca@klaverteam.com, w tytule dając dopisek: „pieczarki”

Kontakt
Klaver Sp. z o.o.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x5=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.