Usługi budowlane Gdańsk Kompleksowe remonty

dodano: 2018.06.26 ważne do: 2018.07.26 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą z Gdańska, działającą na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości. Zajmujemy się wykonywaniem remontów, instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Ponadto, dostosowując się do potrzeb dzisiejszych klientów oferujemy  im szeroko rozumiane doradztwo w zakresie układu pomieszczeń czy wyboru najlepszych materiałów.

Wiedząc, że remont to dla wielu osób przedsięwzięcie stresujące, tworzymy dokładny plan prac, usprawniający i przyspieszający cały proces. Pomagamy na każdym etapie – od projektu, przez zakup materiałów po realizację i końcowe porządki. Efekty naszych prac  to wynik wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy połączonej z pasją pracowników.

Cechy, które nas wyróżniają to także rzetelność, terminowość, kreatywność i zaangażowanie oraz – co ważne – indywidualne podejście do klientów. Każde, nawet najtrudniejsze zlecenie to dla nas wyzwanie, któremu zawsze sprostamy.

Dzięki praktycznym umiejętnościom i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Co ważne – zawsze zachowujemy zdrowe proporcje między wysoką jakością usług a ich ceną, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów.

Jeśli chcecie powierzyć remont i wykończenie swojego domu/mieszkania/biura profesjonalistom, zachęcamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć Wam bezpieczną, wygodną i wyjątkową pod względem estetycznym przestrzeń.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

E-mail: kontakt@kompleksowe-remonty.pl

Numer kontaktowy: 500 085 380

http://kompleksowe-remonty.pl/

Nazwa firmy: Delbud 2 Sp. z o.o. Sp. K.

Adres: ul. Dywizjonu 303 5k, 80-462 Gdańsk

NIP: 6040170993

REGON: 364497139

 
Kontakt
Kompleksowe remonty
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x5=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.