Projektowanie stron internetowych

dodano: 2018.01.09 ważne do: 2018.02.08 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron internetowych. Moja oferta skierowana jest nie tylko dla firm, które chcą stworzyć nową stronę www, ale również dla osób, które chcą przerobić obecną stronę internetową wykonaną w starej technologii. Tworzone prze ze mnie strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja oferta obejmuje tworzenie stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dostosowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz wykonana jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony www posiadają unikalną szatę graficzną, która zaprojektowana jest specjalnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu posiada charakterystyczny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona internetowa pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się projektowaniem grafiki na potrzeby internetu (banery internetowe, mailingi) a także profesjonalna Grafika komputerowa (ulotki, billboardy, projekty logo, wizytówki) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609
Kontakt
Krysgraf
ul. Śreniawitów, 03-188 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x5=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.