MG-Finanse - Usługi księgowe dla małych przedsiębiorstw

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.08.02 wyświetleń: 15
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Rachunkowe MG-Finanse dedykuje swoje usługi małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Nasze usługi dla małych firm rozpoczynamy już od pierwszych kroków zakładania własnej działalności. Młody przedsiębiorca może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie przygotowań.
Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy sporządzić sprawozdanie finansowe i deklaracje podatkowe. Zajmujemy się również kompleksową obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczaniem i ewidencją podatków takich jak VAT, CIT oraz PIT.
Co zyskasz dzięki współpracy z MG-Finanse? Przede wszystkim czas i pieniądze! Małych przedsiębiorstw nie stać na zatrudnienie samodzielnej księgowe i też brak im czasu na samodzielne prowadzenie księgowości. Dzięki współpracy z nami możesz być pewien, że Twoja dokumentacja i rozliczenia są nadzorowane przez specjalistów z dużym doświadczeniem w branży.
Dbamy o wygodę naszych klientów. Dlatego, wprowadziliśmy usługę online, dzięki której szybciej możemy być na bieżąco w sprawach dotyczących Twojej działalności.
 
Kontakt
Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
ul. Lęborska 22/18, 80-387 Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
2x2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj Ogłoszenie, udostępnij na swoim FB, poinformuj nas o tym, a my wypromujemy Twoje ogłoszenie.